NASZE PRODUKCJE

NIE BOIMY SIĘ EKSTREMALNYCH WYZWAŃEKSTREMALNYCH PLANÓW ZDJĘCIOWYCH ORAZ KREACJI PRZEKRACZAJĄCYCH GRANICE INTUICJI.

Fotografię traktujemy jako źródło inspiracji i niekończącą się przygodę. Każdy dźwięk migawki to inny kadr, inne spojrzenie. Nieustannie, gdy wykonujemy fotografie produktowe, zdjęcia sportowe czy motoryzacyjne, staramy się do każdego ujęcia dodać trochę magii. Wykonujemy zdjęcia reklamowe, które mogą być wykorzystywane do przygotowania ulotek, broszur oraz przy promocji firmy i jej działalności w social mediach.

Jakościowe, profesjonalnie wykonane i obrobione zdjęcia eventowe, to takie, którym brakuje tylko podpisu "szkoda, że Cię tu nie ma!". Jako CAMeleon Film Studio specjalizujemy się między innymi w takim właśnie upamiętnianiu imprez i wydarzeń. Setki dni spędzonych z aparatem w ręku to gwarancja, że dostarczone Ci zdjęcia będą absolutnie najwyższej jakości. Sprawdzą się one doskonale w broszurach i katalogach, podczas promocji kolejnych eventów, a także jako atrakcyjne załączniki do przygotowania materiałów prasowych.

Wiemy, jak ważne w zdjęciach eventowych są prawdziwe emocje, spontaniczne reakcje. Smaczki, które sprawiają, że Twoje wydarzenie robi wrażenie. Detale czyniące je jedynym w swoim rodzaju. Dlatego nieustannie jesteśmy w ruchu, ciągle okiem obiektywu poszukujemy takich pojedynczych wyjątkowych momentów. Perfekcyjnych kadrów, do których z przyjemnością będziesz wracać. I które z dumą umieścisz na stronie internetowej, w mediach społecznościowych oraz w materiałach drukowanych i interaktywnych.
W naszym zespole nie brakuje pasjonatów motoryzacji. Potrafimy dostrzec i docenić piękno detali samochodu czy motocykla. Dlatego też staramy się wydobyć każdy najdrobniejszy szczegół. Każdy detal, który decyduje o tym, że miłośnicy dwóch i czterech kółek śnią o tym, czy innym modelu. Osadzamy te niesamowite maszyny w kontekście, w jakim świecą najjaśniejszym blaskiem. Nie tylko wykonujemy zdjęcia motoryzacyjne, ale także dobieramy do nich otoczenie. Tło, które będzie najlepiej pasowało do danego modelu. Szukamy w tym wszystkim rozwiązań nieoczywistych, wychodzących poza schemat "terenowe w terenie, sportowe na torze". Wyciskamy jak cytrynę ciekawe miejskie przestrzenie, jak i naturalne krajobrazy.

Decydując się na współpracę z CAMeleon Film Studio masz pewność, że pokażemy coś więcej niż wyłącznie samochód czy motocykl. Otrzymasz od nas tylko takie zdjęcia motoryzacyjne, które w pełni ukazują duszę fotografowanego pojazdu. Sprawiają, że masz ochotę wsiąść do niego i ruszać przed siebie w poszukiwaniu przygody.
Nie ma nowoczesnej sprzedaży bez bardzo dobrych zdjęć reklamowych. To, że coraz więcej kupujemy oczami, to fakt potwierdzony wieloma badaniami. Choć i bez nich trudno się z tym stwierdzeniem nie zgodzić. Dlatego tak ważne jest, aby wykonanie fotografii zlecić osobom o długim i bogatym doświadczeniu w tej dziedzinie. Napisz do nas, a chętnie podzielimy się z Tobą szlifowanymi latami umiejętnościami. Powiedz nam, jakiego rodzaju zdjęć reklamowych potrzebujesz i nie martw się niczym więcej. My zajmiemy się resztą.

Wiemy, czego potrzeba, aby z pomocą odpowiednich ujęć usprawnić Twoje działania marketingowe i sprzedażowe. Jak poprzez zdjęcia reklamowe trafić do świadomości Twoich klientów – niezależnie od tego, w jakiej działasz branży. Jako CAMeleon Film Studio wykonujemy zdjęcia promocyjne, do folderów reklamowych, ofert dla klientów, jak również fotografie produktowe już od wielu lat. Na swoim koncie mamy setki realizacji i z wielką przyjemnością dopiszemy do niego także tę dla Twojej firmy.
Fotografia sportowa to jedna z najbardziej wymagających dziedzin fotografii. A to dlatego, że trzeba niezwykle wprawnego oka i dużych umiejętności, aby na nieruchomym obrazie oddać całą dynamikę akcji. Uchwycić pozornie nieuchwytne momenty. Jeżeli więc zależy Ci na zdjęciach, na których z przyjemnością zawiesza się wzrok i które przekazują pełną gamę sportowych emocji, postaw na fachowców spod znaku CAMeleon Studio. Wykonaliśmy już tysiące tego typu fotografii i latami pracowaliśmy nad podnoszeniem umiejętności. Wszystko po to, by zdjęcia sportowe ze stadionu, bieżni, trasy biegu, basenu, zielonej murawy i parkietu hali cieszyły oko nawet najbardziej wybrednego odbiorcy.

Uwielbiamy sport. Sami czynnie go uprawiamy, więc doskonale rozumiemy jego specyfikę z obu stron obiektywu. Wiemy, jak pokazać trud i znój, a jednocześnie radość i spełnienie, jakie mu towarzyszą. Wykonujemy profesjonalne zdjęcia z imprez sportowych oraz do katalogów z odzieżą i sprzętem, a także fotografie fitness czy sylwetki sportowców.
Chcesz poprzez zdjęcia produktowe wydobyć ze swojej oferty to, co ją wyróżnia? Sprawić, że potencjalny klient zapragnie mieć produkt już od pierwszego wejrzenia? W świecie, w którym albo zyskasz uwagę w pierwszych kilka sekund, albo możesz się pożegnać z odbiorcą, nie można fotografii produktowej pozostawiać przypadkowi. W CAMeleon Film Studio wiemy doskonale o tym, jak wiele dla nowoczesnej sprzedaży znaczy obraz. Potrafimy stworzyć identyfikację wizualną zapadającą w pamięć, która zatrzymuje wzrok na dłużej i pobudza zainteresowanie. W ten sposób możemy wspólnie położyć podwaliny pod jeszcze skuteczniejszą sprzedaż.

Zdjęcia produktowe, jakie wykonujemy, cechują się wysoką szczegółowością i przywiązaniem do detali. Pozwalają zapoznać się z charakterystyką przedmiotu tak w oderwaniu od jego opisu, jak i będąc uzupełnieniem tekstu o odpowiednią wizualizację. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu fotograficznego, aby otrzymane przez Ciebie zdjęcia zawsze cechowały się najwyższą jakością.