Robimy to co kochamy, spełniamy się artystycznie i zawodowo, co ma bezpośredni wpływ na jakość naszych produkcji.

A0101537

Produkcja filmów od 2015 roku

Cameleon Film Studio to stały team produkcyjny. Każdy z nas wnosi w projekty swoją pasję, doświadczenie, talent i umiejętności. W ten sposób spełniamy się artystycznie oraz zawodowo. Na realizacje patrzymy ze wszystkich perspektyw – woda, ląd i powietrze. Całość dopasowujemy indywidulanie do charakteru zlecenia. Skontaktuj się z nami, a wspólnie wybierzemy tę najkorzystniejszą drogę.

Profesjonalne filmy reklamowe i wizerunkowe

Produkcja filmów i zdjęcia reklamowe to nasza wielka pasja. Wielokrotnie udowadnialiśmy naszym klientom, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Swoją pracę wykonujemy z lądu, wody, a także z powietrza. Banalne kadry i oklepane schematy? To nie dla nas. Zawsze dodajemy od siebie szczyptę pieprzu, by Twoje wideo zostało zapamiętane na długo. Aby Twoje zdjęcia wyróżniały Cię z tłumu.

 

Stawiając na ekipę CAMeleon masz pewność, że Twoim zleceniem zajmie się zgrana, rozumiejąca się bez słów ekipa. Pracujemy też na najwyższej klasy sprzęcie, który pozwala nam zapewnić nie tylko niebanalne, ale też zachwycające jakością efekty. Bo tam, gdzie w grę wchodzi Twoja identyfikacja wizualna, Twój event, produkt czy wizerunek, tam dla nas nie ma miejsca na niedoróbki.

Stały zespół, profesjonalny sprzęt - produkcja filmów CAMeleon

Masz nietypowy film do wyprodukowania? Nie jesteś w stanie przypisać go do żadnego elementu naszej oferty? Napisz do nas, a na pewno coś razem wymyślimy. Nie ma dla nas filmu, w którym nie jesteśmy w stanie się odnaleźć. Nasza ekipa uwielbia nowe wyzwania i zapewnia sto procent profesjonalizmu od pierwszego do ostatniego ujęcia.